SAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SAS

Aliance sas
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Nábor novích členů

Goto down 
+11
NoDiesel
albi
D4RKSH4R5
gildoor
thor999
glukyna
Goro
ogik
MacinosaK
surriel
ruza.typek
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 EmptyWed Sep 12, 2007 10:00 pm

kooky napsal:
thor999 napsal:
Já počkám co řeknou další ale pokud má přes 500 tak by to mělo bejt dobrý hlavně nesmí být daleko

http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=cs&server=s7.travian.cz&player=Lt.Elliot%20&lines=on&groupby=player&casen=on&format=png&

Nejbližší jeho hráči (Lt.Elliot) - Neron, ogik, ruza a v podstatě i já....


já jsem pro
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 EmptyWed Sep 12, 2007 10:18 pm

kooky napsal:
thor999 napsal:
Já počkám co řeknou další ale pokud má přes 500 tak by to mělo bejt dobrý hlavně nesmí být daleko

http://travmap.shishnet.org/map.php?lang=cs&server=s7.travian.cz&player=Lt.Elliot%20&lines=on&groupby=player&casen=on&format=png&

Nejbližší jeho hráči (Lt.Elliot) - Neron, ogik, ruza a v podstatě i já....

pokud je blízko, tak není problém:)
Návrat nahoru Goto down
Lajbosek




Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 12. 09. 07

Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 EmptyThu Sep 13, 2007 12:22 am

Vím, že je daleko! Ale jediní kdo měl nějakou army v NATO4 tak jsme byli my dva kooky! Byl to jeden z nejaktivnějších hráčů z naší ali krom vedění! Ale samozřejmě rozhodnutí je na vás....díky...
Návrat nahoru Goto down
kooky

kooky


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 10. 09. 07
Age : 37
Location : SAS

Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 EmptyThu Sep 13, 2007 12:41 am

Lajbosek napsal:
Vím, že je daleko! Ale jediní kdo měl nějakou army v NATO4 tak jsme byli my dva kooky! Byl to jeden z nejaktivnějších hráčů z naší ali krom vedění! Ale samozřejmě rozhodnutí je na vás....díky...

říkám, že oněm nic nevím, proto nechci soudit, nemám ho ani ve statistikách....
nechám to na tobě....
Návrat nahoru Goto down
http://www.vsmie.com
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 EmptyThu Sep 13, 2007 12:45 am

Jedna z věcí které nechci je aby jsme měli člena ali v jiném sektoru Lt. Elliot dostane pozvánku, ale bude se muset snažit a vyhnat popku v hlavní vesnici přes 500 nahnal to druhou vesničkou což znamená, nic + nic = velký nic
Návrat nahoru Goto down
honsca




Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 06. 09. 07

Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 EmptyThu Sep 13, 2007 2:51 pm

Ozval se mi hrac moravskeUzene, ze by rad k nam - v tuto chvili je v nato4, ma pop 506.
Návrat nahoru Goto down
jarda745

jarda745


Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 12. 09. 07

Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 EmptyThu Sep 13, 2007 6:59 pm

Zdravicko, chtel by k nam Tar-Atanamir z NATO4... je to dobry hrac, muzu se za neho zarucit Smile
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 EmptyThu Sep 13, 2007 7:26 pm

Vypadá dobře, ale já ho mám jedenáct hodin daleko, posílám mu pozvánku na zkoušku
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 EmptyFri Sep 14, 2007 6:30 pm

Od včerejška se zvyšuje minimální pop pro vstup na 700
Návrat nahoru Goto down
Lajbosek




Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 12. 09. 07

Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 EmptyFri Sep 14, 2007 8:35 pm

To zvýšení pop pro přijetí je dobrý krok!!!Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nábor novích členů - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nábor novích členů   Nábor novích členů - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Nábor novích členů
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
SAS :: Politika aliance-
Přejdi na: