SAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SAS

Aliance sas
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Rendy

Goto down 
+9
ruza.typek
foxy6
gildoor
homer136
apači
surriel
MacinosaK
thor999
ogik
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 7:31 pm

chtěl bych otevřít diskuzi k mému záměru trošku umravnit Rendyho. Dnes jsem se byl se špehama podívat do jeho menší vesnice, kterou si vybudoval kousek ode mě. Má tam něco málo vojáků(asi 300 oštěpařů a 50 pretoriánů) a je si sám sebou tak jistej, že tam nemá vůbec špehy a hráz má na lvl 1. Chtěl bych přenést konflikt na jeho domácí půdu ať taky musí myslet na obranu. Moje jízda si s jeho jednotkama v cílové vesničce hravě poradí. Otázka je, jak na to bude reagovat jeho aliance. Nerad bych jenom na základě vlastního rozhodnutí vrhnul ostatní do zkázy. Proto bych rád znal názor všech členů na tento můj nápad.
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 7:38 pm

Myslím si, že to tak nenechájí už předtím kvůli němu radši zrušili neútočení a teď by nás sežrali
Návrat nahoru Goto down
MacinosaK

MacinosaK


Po?et p?ísp?vk? : 15
Join date : 06. 09. 07
Age : 36

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 7:48 pm

Do dědiny jsem poslal asi 450 jednotek, ale dorazí až tak kolem desáté Embarassed
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 7:50 pm

MacinosaK napsal:
Do dědiny jsem poslal asi 450 jednotek, ale dorazí až tak kolem desáté Embarassed

to nevadí, horší by bylo, kdyby tam byly o dost dřív a samy:)
Návrat nahoru Goto down
apači




Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 06. 09. 07

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 7:53 pm

ogik napsal:
chtěl bych otevřít diskuzi k mému záměru trošku umravnit Rendyho. Dnes jsem se byl se špehama podívat do jeho menší vesnice, kterou si vybudoval kousek ode mě. Má tam něco málo vojáků(asi 300 oštěpařů a 50 pretoriánů) a je si sám sebou tak jistej, že tam nemá vůbec špehy a hráz má na lvl 1. Chtěl bych přenést konflikt na jeho domácí půdu ať taky musí myslet na obranu. Moje jízda si s jeho jednotkama v cílové vesničce hravě poradí. Otázka je, jak na to bude reagovat jeho aliance. Nerad bych jenom na základě vlastního rozhodnutí vrhnul ostatní do zkázy. Proto bych rád znal názor všech členů na tento můj nápad.
oni za ním si stojí, protože mě chtěli do ali, tak docela jsme si psali,takže sice prý v něčem s ním nesouhlasí, ale nepřekračuje žádná pravidla ali, když na něho zaútočíme,tak nám útok nám vrátí
Návrat nahoru Goto down
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 7:55 pm

apači napsal:
ogik napsal:
chtěl bych otevřít diskuzi k mému záměru trošku umravnit Rendyho. Dnes jsem se byl se špehama podívat do jeho menší vesnice, kterou si vybudoval kousek ode mě. Má tam něco málo vojáků(asi 300 oštěpařů a 50 pretoriánů) a je si sám sebou tak jistej, že tam nemá vůbec špehy a hráz má na lvl 1. Chtěl bych přenést konflikt na jeho domácí půdu ať taky musí myslet na obranu. Moje jízda si s jeho jednotkama v cílové vesničce hravě poradí. Otázka je, jak na to bude reagovat jeho aliance. Nerad bych jenom na základě vlastního rozhodnutí vrhnul ostatní do zkázy. Proto bych rád znal názor všech členů na tento můj nápad.
oni za ním si stojí, protože mě chtěli do ali, tak docela jsme si psali,takže sice prý v něčem s ním nesouhlasí, ale nepřekračuje žádná pravidla ali, když na něho zaútočíme,tak nám útok nám vrátí

ok, to mi myslím stačí. Budeme tedy Rendyho vychytávat u nás. Nemá cenu kvůli jednomu paku válčit s Antics
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 7:56 pm

apači napsal:
ogik napsal:
chtěl bych otevřít diskuzi k mému záměru trošku umravnit Rendyho. Dnes jsem se byl se špehama podívat do jeho menší vesnice, kterou si vybudoval kousek ode mě. Má tam něco málo vojáků(asi 300 oštěpařů a 50 pretoriánů) a je si sám sebou tak jistej, že tam nemá vůbec špehy a hráz má na lvl 1. Chtěl bych přenést konflikt na jeho domácí půdu ať taky musí myslet na obranu. Moje jízda si s jeho jednotkama v cílové vesničce hravě poradí. Otázka je, jak na to bude reagovat jeho aliance. Nerad bych jenom na základě vlastního rozhodnutí vrhnul ostatní do zkázy. Proto bych rád znal názor všech členů na tento můj nápad.
oni za ním si stojí, protože mě chtěli do ali, tak docela jsme si psali,takže sice prý v něčem s ním nesouhlasí, ale nepřekračuje žádná pravidla ali, když na něho zaútočíme,tak nám útok nám vrátí

Taky mě teď dva dny přemlouvali a když jsem řekla, že Rendy by byl důvod, proč bych řekla ne, tak mi odpověděli v podstatě to co tu píše Apači. Já bych ho zatím nechala a raději vychytávala jeho útoky:)
Návrat nahoru Goto down
homer136

homer136


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 06. 09. 07

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 8:05 pm

Tady foxy6... jsme tu ted s homerem136, nejsem ještě přihlášen. Myslím si, že když ho vyhmátneme u nás, tak dá na chvilku pokoj a můjde po někom dalším z nás... Já sám jsem si s ním více psal a minule se mi podařilo aby nechal určité lidi..ale jak vidíme tak jen na chvilku. Když jsme byli v NATO, tak neměl zájem na tom, abycho začali s nima válčit.... NATA kolem něho bylo hodně a on tu tolik lidí nemá, proto nás lanaří.... Pokud by se mu to podařilo, pak tu rozpoutá peklo. Tak se pojdme domluvit kolik kdo pošle... Jinak dost působí mraky zvědů... pokud pošle a nic neuvidí... dá pokoj.... Pošle však víc jak 100. Hlavně pišme všichni jaké vojáky posíláme a pokud možno jen pěchotu, at to tolik nežere.... třeba tam budou muset být déle.... Ale nechte si i něco doma.... může udeřit i jinde.... Co vi na to? Sleep Sleep
Návrat nahoru Goto down
homer136

homer136


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 06. 09. 07

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 8:06 pm

Wow, jsme v TOP 100 affraid
Návrat nahoru Goto down
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 8:12 pm

homer136 napsal:
Tady foxy6... jsme tu ted s homerem136, nejsem ještě přihlášen. Myslím si, že když ho vyhmátneme u nás, tak dá na chvilku pokoj a můjde po někom dalším z nás... Já sám jsem si s ním více psal a minule se mi podařilo aby nechal určité lidi..ale jak vidíme tak jen na chvilku. Když jsme byli v NATO, tak neměl zájem na tom, abycho začali s nima válčit.... NATA kolem něho bylo hodně a on tu tolik lidí nemá, proto nás lanaří.... Pokud by se mu to podařilo, pak tu rozpoutá peklo. Tak se pojdme domluvit kolik kdo pošle... Jinak dost působí mraky zvědů... pokud pošle a nic neuvidí... dá pokoj.... Pošle však víc jak 100. Hlavně pišme všichni jaké vojáky posíláme a pokud možno jen pěchotu, at to tolik nežere.... třeba tam budou muset být déle.... Ale nechte si i něco doma.... může udeřit i jinde.... Co vi na to? Sleep Sleep

už se šikují podpory u honscy, doufáme, že to bude rendyho další cíl. Nakonec dnes špehoval i u mě ve Strongholdu. Celkem bych si přál, aby na mě zaútočil. Hlavy jeho vojáků bych rozvěšel podél hradeb ('Twisted Evil')
Návrat nahoru Goto down
gildoor

gildoor


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 8:33 pm

Rendy je ale dost nevyzpitatelny... Posledne na NW zautocil mensi skupinou, a potom hned hlavni vlnou aniz by poslal zvedy. Obcas je si sam sebou dost jisty...to by mohla byt trochu vyhoda. Ale zatim me nenapada jak toho vyuzit pirat
Návrat nahoru Goto down
homer136

homer136


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 06. 09. 07

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 8:36 pm

[quote="ogik]už se šikují podpory u honscy, doufáme, že to bude rendyho další cíl. Nakonec dnes špehoval i u mě ve Strongholdu. Celkem bych si přál, aby na mě zaútočil. Hlavy jeho vojáků bych rozvěšel podél hradeb ('Twisted Evil')[/quote]

Já si myslím, že na tebe si netroufne.... když viděl co tam máš.... no já raději zbrojím, nejsem daleko od něj.... ale kdyby na mě zaútočil, tak by mě překvapil, vzhledem k tomu, že jsem s ním vždy něco vyjednal..., no uvidíme scratch geek
Návrat nahoru Goto down
homer136

homer136


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 06. 09. 07

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 8:37 pm

To se mi nepovedlo..omluva, je nutná ta kombinace barev??? Shocked
Návrat nahoru Goto down
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 8:39 pm

homer136 napsal:
[quote="ogik]už se šikují podpory u honscy, doufáme, že to bude rendyho další cíl. Nakonec dnes špehoval i u mě ve Strongholdu. Celkem bych si přál, aby na mě zaútočil. Hlavy jeho vojáků bych rozvěšel podél hradeb ('Twisted Evil')

Já si myslím, že na tebe si netroufne.... když viděl co tam máš.... no já raději zbrojím, nejsem daleko od něj.... ale kdyby na mě zaútočil, tak by mě překvapil, vzhledem k tomu, že jsem s ním vždy něco vyjednal..., no uvidíme scratch geek[/quote]

asi ne, spočítal si, že by ho to moc bolelo. Jinak, když bys viděl, že po tobě jde, tak vykliď vesnici a utrať suroviny. Pak se zorganizují podpory a počkáme, jestli to zkusí znovu
Návrat nahoru Goto down
foxy6

foxy6


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 06. 09. 07

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 9:36 pm

Změnte podklad..mám notas a vylké rozlišení a vidím doslova PRD afro
Návrat nahoru Goto down
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 9:44 pm

foxy6 napsal:
Změnte podklad..mám notas a vylké rozlišení a vidím doslova PRD afro

nemáš si kupovat tak drahej notebook, kterej zvládne takový rozlišení Very Happy
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 9:50 pm

ogik napsal:
foxy6 napsal:
Změnte podklad..mám notas a vylké rozlišení a vidím doslova PRD afro

nemáš si kupovat tak drahej notebook, kterej zvládne takový rozlišení Very Happy

Taky skoro nic nevidím.
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 9:51 pm

Obilí k honscovi zatím nemusíte posílat, má v hlavní produkci 2000/h, tak ho budu přesouvat odtud.
Návrat nahoru Goto down
ruza.typek
Admin
ruza.typek


Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 06. 09. 07

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 10:02 pm

foxy6 napsal:
Změnte podklad..mám notas a vylké rozlišení a vidím doslova PRD afro


Sem to teda změnil vypadáto drsně lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.oursparta.wbs.cz
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 10:23 pm

Stav vojska v Dědině:

5 Hrdinové
1 Pálkař
1 Oštěpař
760 Phalanxy
450 Legionáři
450 Pretoriáni
60 Equites Legáti
65 Rytíři
18 Slídiči

produkce obilí: -1421, šest podpor ještě na cestěSmile


Teda, ale děsně by mě nas...štval, kdyby útočil na hlavní... affraid
Návrat nahoru Goto down
ruza.typek
Admin
ruza.typek


Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 06. 09. 07

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 10:27 pm

surriel napsal:
Stav vojska v Dědině:

5 Hrdinové
1 Pálkař
1 Oštěpař
760 Phalanxy
450 Legionáři
450 Pretoriáni
60 Equites Legáti
65 Rytíři
18 Slídiči

produkce obilí: -1421, šest podpor ještě na cestěSmile


Teda, ale děsně by mě nas...štval, kdyby útočil na hlavní... affraid



No snad když tak zaútočí na tu dědinu
Návrat nahoru Goto down
http://www.oursparta.wbs.cz
honsca




Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 06. 09. 07

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 10:35 pm

dekuji za vsechny podpory, doufam, ze ta devka brzo posle utok:)))
Návrat nahoru Goto down
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 10:40 pm

honsca napsal:
dekuji za vsechny podpory, doufam, ze ta devka brzo posle utok:)))

mě už špehoval ve Strongholdu. Ale asi se mu nelíbilo, co tam našel, tak nezaútočí, škoda 'Evil or Very Mad'
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 10:40 pm

honsca napsal:
dekuji za vsechny podpory, doufam, ze ta devka brzo posle utok:)))

Čau, pohlídáš si to?Smile
Návrat nahoru Goto down
honsca




Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 06. 09. 07

Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy EmptyThu Sep 06, 2007 11:31 pm

surriel napsal:
honsca napsal:
dekuji za vsechny podpory, doufam, ze ta devka brzo posle utok:)))

Čau, pohlídáš si to?Smile

ani moc ne, zitra rano brzo vstavam a pak jedu na chalupu, budes mit cas, prosim?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Rendy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rendy   Rendy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rendy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
SAS :: Vojenství-
Přejdi na: