SAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SAS

Aliance sas
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Co byste chtěli zlepšit

Goto down 
+4
gildoor
kooky
ogik
ruza.typek
8 posters
AutorZpráva
ruza.typek
Admin
ruza.typek


Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 06. 09. 07

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyThu Sep 06, 2007 10:15 pm

Sem pište co byste chtěli zlepšit v této alianci afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.oursparta.wbs.cz
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyThu Sep 06, 2007 10:42 pm

ten obrázek Asterixe a Obelixe se mi sem moc nehodí. Sežeň něco s tématikou Alien vs Predator. Nejlépe něco, kde Predátor drží Aliena pod krkem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ruza.typek
Admin
ruza.typek


Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 06. 09. 07

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyThu Sep 06, 2007 11:02 pm

No když tak mi někdo nákej obrázek můžete poslat lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.oursparta.wbs.cz
kooky

kooky


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 10. 09. 07
Age : 37
Location : SAS

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyTue Sep 11, 2007 12:58 am

Jo hele nemělo by se něco udělat s forem a přístupem na něj ?
Jako mi jsme se sem dostali všichni naprosto v pohodě. Kdyby jsme byli svině tak byste byli dost ... a jde to vygooglovat ! - thx to Jarda745

Idea
Návrat nahoru Goto down
http://www.vsmie.com
gildoor

gildoor


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyTue Sep 11, 2007 1:23 am

kooky napsal:
Jo hele nemělo by se něco udělat s forem a přístupem na něj ?
Jako mi jsme se sem dostali všichni naprosto v pohodě. Kdyby jsme byli svině tak byste byli dost ... a jde to vygooglovat ! - thx to Jarda745

Idea

Jo taky by me zajimalo jestli jde udelat aby nemeli pristup na stranky ani anonimove. A nejlepsi by bylo aby se registrace na stranky musela nejdriv schvalit adminem fora... Ale ja s takovyma vecima nemam zkusenosti takze nevim jestli je to vubec mozne takhle nastavit...
Návrat nahoru Goto down
kooky

kooky


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 10. 09. 07
Age : 37
Location : SAS

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyTue Sep 11, 2007 1:27 am

stránky jde normálně procházet bez registrace, nejde jen odepisovat...
ráda bych Vám pomohla, před půl rokem jsem se snažila o forum, ale až tak daleko jsem se nedostala....
Pokud by to nešlo můžu se zeptat kámoše, která má nastarosti naše školní forum...
Návrat nahoru Goto down
http://www.vsmie.com
gildoor

gildoor


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyTue Sep 11, 2007 1:47 am

kooky napsal:
stránky jde normálně procházet bez registrace, nejde jen odepisovat...
ráda bych Vám pomohla, před půl rokem jsem se snažila o forum, ale až tak daleko jsem se nedostala....
Pokud by to nešlo můžu se zeptat kámoše, která má nastarosti naše školní forum...

Ja osobne jsem pro. Akorat nevim kdo je ted admin jestli to Ruza zabalil...
Návrat nahoru Goto down
D4RKSH4R5

D4RKSH4R5


Po?et p?ísp?vk? : 63
Join date : 08. 09. 07

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyTue Sep 11, 2007 9:36 am

jestli i odejde tak mam ambasadu na 14lvlu takze to nas pojme...jo a souhlasim s vami
Návrat nahoru Goto down
kooky

kooky


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 10. 09. 07
Age : 37
Location : SAS

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyTue Sep 11, 2007 11:17 am

já mám amby na 20, kdyby náhodou....
Návrat nahoru Goto down
http://www.vsmie.com
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyTue Sep 11, 2007 11:26 am

To se vzládá, počítá se jen ambasáda zakladatele
Návrat nahoru Goto down
gildoor

gildoor


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyTue Sep 11, 2007 11:37 am

Jen bych podotknul ze me slo o to ze ruza zakladal tohle forum. Tak je predpokladam admin. A nevim jestli nekomu predal prava na zpravovani fora. Kdyby to po nem chtela Kooky prevzit tak aby mela pristup k nastavenim...
Návrat nahoru Goto down
jarda745

jarda745


Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 12. 09. 07

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyWed Sep 12, 2007 8:33 pm

podle me by to chtelo uzavrit co nejdrive... kdyz se na toto forum muze dostat kazdy tak to je sebevrazda.
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit EmptyWed Sep 12, 2007 8:36 pm

jarda745 napsal:
podle me by to chtelo uzavrit co nejdrive... kdyz se na toto forum muze dostat kazdy tak to je sebevrazda.

já tomu teda moc nerozumím, ale asi by to měl uzavřít admin, ne, teda růža? jestli víš jak, tak se spoj přímo s ním.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Co byste chtěli zlepšit Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co byste chtěli zlepšit   Co byste chtěli zlepšit Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Co byste chtěli zlepšit
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
SAS :: Vylepšování-
Přejdi na: