SAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SAS

Aliance sas
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
ruza.typek
Admin
ruza.typek


Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 06. 09. 07

Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce Empty
PříspěvekPředmět: Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce   Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce EmptyThu Sep 06, 2007 10:16 pm

Sem pište odkdy dokdy tu nebudete a proč a taky zástupce pirat
Návrat nahoru Goto down
http://www.oursparta.wbs.cz
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce   Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce EmptySun Sep 09, 2007 5:33 pm

Mig shání zástupce má nějaké problémy já bohužel mám plno pokud někdo může tak se mu ozvěte
Návrat nahoru Goto down
mig




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 06. 09. 07

Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce   Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce EmptyMon Sep 10, 2007 8:30 am

Jj, byl bych rád, kdyby mne někdo zastoupil, nějak se mi to teď nahromadilo v práci a nerad bych oslabil svým hraním jednou za den svoje vesničky a celou ali. Díky
Návrat nahoru Goto down
mig




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 06. 09. 07

Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce   Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce EmptyThu Sep 13, 2007 11:46 am

19, a 20. září musím na školení, tak nejspíš nebudu mít přístup k netu, kdyby někdo měl čas a chuť stát se zástupcem, tak se mi prosím ozvěte. Díky
Návrat nahoru Goto down
kooky

kooky


Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 10. 09. 07
Age : 37
Location : SAS

Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce   Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce EmptyThu Sep 13, 2007 5:44 pm

...dneska jsem se dozvěděla, že budu muset být v práci další dva týdny, což je dost nemilé, chtěla bych si příští týden dodělat školu...
Na zástup mám Járu, já jen kdyby se hlasovalo nebo tak, tak že tu budu jen ráno do 9 a pak večer... Rolling Eyes Sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.vsmie.com
Sponsored content





Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce   Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Odkdy do kdy tu nebudeš a proč - zástupce
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
SAS :: Politika aliance-
Přejdi na: