SAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SAS

Aliance sas
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky

Goto down 
+5
glukyna
surriel
ogik
D4RKSH4R5
thor999
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 8:09 pm

Tak jo má vzkaz v poště a na ambasádě
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 8:12 pm

A zde je text vyhlášení:

Tímto ti oznamuji, že pro nezaplacení nájmu za past kterou mi zabírá tvůj vojáček tobě a tvé alianci vyhlašujeme válku.

S pozdravem Thor999
Návrat nahoru Goto down
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 8:29 pm

thor999 napsal:
A zde je text vyhlášení:

Tímto ti oznamuji, že pro nezaplacení nájmu za past kterou mi zabírá tvůj vojáček tobě a tvé alianci vyhlašujeme válku.

S pozdravem Thor999

nějak podobně začala druhá světová Very Happy
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 8:31 pm

Ono Polsko něco dlužilo Hitlerovi? Question
Návrat nahoru Goto down
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 8:36 pm

thor999 napsal:
Ono Polsko něco dlužilo Hitlerovi? Question


spíš jsem měl na mysli malichernej důvod Smile Chtělo by to, aby všichni kdo budou útočit k němu došli v jeden čas, ať se o něj nerozbíjíme každý zvlášť
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 8:42 pm

Ctělo by ho to nejdřív vyšpehovat kdo má alespoň 200 nebo víc špehů? Já útočnou army teprve stavím počítám, že zítra budu mít tak 300 jednotek na útok ale bez kata ty mám jen tři
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 8:44 pm

Právě přišla milá odpověď od našeho protivníka:

Na vymýšlení nesmyslných důvodů jsi byl expert už dávno. Nikdo Ti nebrání je poslat doprdele, resp. vyhodit jej, stejně jako Vám v tom nikdo nebránil v NATO.

Prostě zase vymýšlíte ty nejstupidnější důvody k obhajobě vlastních kroků ... nic nového pod vyrtuálním sluncem travianu :-)

P.S. dělej si co cheš :-) Mě je to úplně buřt. Bye.
Návrat nahoru Goto down
foxy6

foxy6


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 06. 09. 07

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 9:32 pm

Tak jsem se pobavil... bounce
Jinak neni možné, aby přišli vojáci od více ve stejnou dobu, vždy půjdou útoky po sobě, i kdyby to mělo být na setinu vteřiny..... affraid
Návrat nahoru Goto down
ogik




Po?et p?ísp?vk? : 78
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 9:40 pm

foxy6 napsal:
Tak jsem se pobavil... bounce
Jinak neni možné, aby přišli vojáci od více ve stejnou dobu, vždy půjdou útoky po sobě, i kdyby to mělo být na setinu vteřiny..... affraid


nemyslel jsem to tak, že by se útoky sčítaly. jde mi o to, aby mezi útokama neměl čas na regeneraci. My si můžem dovolit opotřebovávací válku, jednou povolí
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 9:45 pm

thor999 napsal:
Právě přišla milá odpověď od našeho protivníka:

Na vymýšlení nesmyslných důvodů jsi byl expert už dávno. Nikdo Ti nebrání je poslat doprdele, resp. vyhodit jej, stejně jako Vám v tom nikdo nebránil v NATO.

Prostě zase vymýšlíte ty nejstupidnější důvody k obhajobě vlastních kroků ... nic nového pod vyrtuálním sluncem travianu :-)

P.S. dělej si co cheš :-) Mě je to úplně buřt. Bye.

Ale musím ocenit, že to není stořádkový elaborát lol!
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 10:44 pm

Půjdem jenom po alienovi ty druhý dva blbce necháme napokoji když k němu bodou chtít poslat jednotky ať pošlou Ten fillipo bude pěkný oříšek a mi chceme stejně jen aliena co jsem špehoval fillipa tak má 1746 falanxů
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 10:45 pm

thor999 napsal:
Půjdem jenom po alienovi ty druhý dva blbce necháme napokoji když k němu bodou chtít poslat jednotky ať pošlou Ten fillipo bude pěkný oříšek a mi chceme stejně jen aliena co jsem špehoval fillipa tak má 1746 falanxů

mohli by jsme posílat na ně fake útoky, ať si nechávaj vojáky doma.
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 10:48 pm

Kdyby jsme alespoň věděli jestli je to s tím zástupem u fillipa pravda. Něco zkusím. Nabídnu mu že koupím informace o stavu army aliena a že mu za to pošlu suroviny do jeho vesnice je to v rámci pravidel i když na hranici proti špionáži MH nic nemá
Návrat nahoru Goto down
Goro

Goro


Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 06. 09. 07

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 11:36 pm

Můžete my někdo vysvětlit jak s populací 623 ve dvou vesnicích si může dovolit 1700 falanxů?? confused
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyTue Sep 11, 2007 11:42 pm

Goro napsal:
Můžete my někdo vysvětlit jak s populací 623 ve dvou vesnicích si může dovolit 1700 falanxů?? confused

Nemusí být jen jeho... Razz
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyWed Sep 12, 2007 12:07 am

Že by dárky od bohatších přátel za špehování?
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyWed Sep 12, 2007 12:08 am

Tak já do zítřka dorobím špehy a trochu vojska a můžeme mezitím domluvit nějakou taktiku, ať zase neútočíme bezhlavě jako s B_D.
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyWed Sep 12, 2007 12:14 am

Já bych to viděl donutit ho poslat nějakou armádu do oázy tam by jsme měli výhodu, že by byl bez hradeb a co si pamatuju diskuzi ohledně používání kovárny a zbrojírny tak by jsme měli velkou výhodu, protože on v ty bonusy vůbec nevěří a věří v hradby
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyWed Sep 12, 2007 12:16 am

thor999 napsal:
Já bych to viděl donutit ho poslat nějakou armádu do oázy tam by jsme měli výhodu, že by byl bez hradeb a co si pamatuju diskuzi ohledně používání kovárny a zbrojírny tak by jsme měli velkou výhodu, protože on v ty bonusy vůbec nevěří a věří v hradby

Jj, psal, že zbrojnici vůbec nestaví...že zabírá jen místo..Smile))
Návrat nahoru Goto down
thor999

thor999


Po?et p?ísp?vk? : 129
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyWed Sep 12, 2007 12:29 am

Právě tudíž moje jednotky s bonusem +6% by měli kapku výhodu proti jeho jednotkám bez bonusu a bez hradeb doufám, že bude tak blbej aby se dal do tý oázy nalákat tam by jsme mu namlátili
Návrat nahoru Goto down
surriel




Po?et p?ísp?vk? : 74
Join date : 06. 09. 07
Location : SAS

AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 EmptyWed Sep 12, 2007 10:00 am

thor999 napsal:
Právě tudíž moje jednotky s bonusem +6% by měli kapku výhodu proti jeho jednotkám bez bonusu a bez hradeb doufám, že bude tak blbej aby se dal do tý oázy nalákat tam by jsme mu namlátili

asi nikdo vůbec netušíme, jakým vojskem disponuje, že? No, on se ničeho neúčastnil, tak bohužel...Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky   AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
AlienCz aneb cesta tam a zase zpátky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
SAS :: Zábava-
Přejdi na: